Hakkımızda


İnter Kontrol ve Otomasyon Sistemleri Ltd.Şti.2010 yılından itibaren güvenlik ve kontrol sistemleri alanlarında müşteri odaklı ulusal ve uluslararası ürün tedariğinde faaliyet göstermektedir.

Firmamız İnter Park markası ile bu alanda birçok ürün üretmekte ve üreterek direk satışa sunduğu gibi bir kısım ürünleride ilk üreticiden tedarik etmektedir.Birçok kurumsal firma ile işbirliği içinde çalıştığımız gibi toptan ve perakende satışlarımız mevcuttur.Ayrıca online satış sitemiz https://trafikdukkani.com/ dan da güvenli bir şekilde alışveriş imkanı sunmaktayız.

Müşteri memnuniyeti , ürün kalitesi ve güvenlik ilkeleri ön planda olan ,teknolojik yenilikleri takip eden geniş ürün yelpazesi olan kurumsal bir firmadır.

Sadece satış odaklı bir ticaret anlayışı ile çalışmayan bir firma olup ürünlerin güvenli teslimi ,montajı , yedek parça temini konusunda her zaman müşterilerimize destek sunmaktayız.İnter Park satış sonrası hizmetleriylede müşterilerinin takdirini toplamış ve hızlı çözümlerle sorunları ortadan kaldırmayı başarmıştır.

Ürünlerimizi en son teknoloji ile üretmekteyizdir.

Geliştirdiğimiz sistemler ile son kullanıcının gündelik hayatını kolaylaştırırken aynı zamanda zamandan tasarruf etmelerinide sağlamaktayız.

Bugüne kadar yüzlerce hastane, işyeri, liman, otopark, apartman, kamu kurum ve kuruluşlarına ait otopark ve özel alanların giriş çıkış güvenliği için hizmet verdik ve vermeye devam ediyoruz.

Sadece bulunduğumuz bölge ya da il ile sınırlı kalmayıp tüm Türkiye’ye hizmet vermek için değerli müşterilerimizin taleplerini bekliyor ve onlara en uygun çözümleri oluşturuyoruz.

Sahip olduğumuz sertifikalar;

Yurtiçi çalıştığımız refaranslarımızın bir kısmı;

Microsoft, Samatya hastanesi, Bezmialem, Süleymaniye , The Marmara Oteli, Anadolu Hastanesi,Tekirdağ Liman, Atasay, TRT,

Yurtdışı çalıştığımız ülkelerin bir kısmı ;

Azerbaycan,Türkmenistan,Kosova,Nijerya ve Gürcirtan.

Ürün yelpazemizin bir kısmı;

Bariyer sistemleri,Kartlı ve biletli giriş ve çıkış sistemleri , Anti-Terör Bariyer Sistemleri ,Otopark ekipmanları , duba, delinatör, otopark malzemeleri, tabelalar, kasisler, yol butonları, uyarı sistemleri, hissedilebilir yüzeyler, güvenlik aynaları,mantar bariyer sistemleri,kollu bariyer,blok bariyer,ücretli ve jetonlu turnike sistemleri,Loop Dedektör, Manyetik Araç Dedektörleri gibi daha birçok ürün skalamız mevcuttur.

İş Ortaklarımız;

Bft, Faac, Genius, Mfk, Nice, WhiteRose,

Bize aramadan hizmet almayın!

Size özel kampanyalı fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak için bize 0212 220 0 444 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

İNTER KONTROL VE OTOMASYON SİSTEMLERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ

ADRES : PERPA TİCARET MERKEZİ A BLOK KAT : 5 NO: ŞİŞLİ /İSTANBUL

TEL : 0212 220 0 444

FAX : 0212 220 3 444

E-POSTA ADRESLERİ

satis@intercontrolsystem.com